Süperyat Zirvesi Türkiye 2023


Dünyanın üçüncü büyük süperyat üreticisi olan Türkiye, ilk zirveye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 30 Kasım'daki buluşma, Çırağan Kempinsky’de gerçekleşecek.

Süperyat Zirvesi Türkiye (Superyacht Summit Turkiye-SST) olarak ezber bozacak etkinlik, dünyanın dört bir yanından katılacak önemli paydaşlar ile yeni iletişim ağları oluşturmayı hedeflerken, bilgi ve deneyimlerin paylaşımları adına da hayli önemli. Sektördeki yenilikler ve zorluklar hakkında kurulacak diyaloglarla da zenginleşmesi beklenen etkinlik aynı zamanda, süperyat sektöründeki büyüyen rolü ile Türkiye’nin küresel süper yat endüstrisinde artan önemine ışık tutmayı amaçlıyor.

Zirve, gerek uluslararası gerekse yerel sektör uzmanlarının görüşlerini, deneyimlerini ve yeniliklerini paylaşabilecekleri önemli bir platform olacak. Hedefler arasında, uluslararası süperyat topluluklarının saygın üyelerini bir araya getirerek ortaklık ve iş birliklerini teşvik etme amacı da var. Çeşitli iş kollarının da katkısıyla sektörü geliştirme imkanı sunan zirve, gelişme ve gözlemlerin karşılıklı olarak paylaşılması anlamında da önemli bir diyaloga alanı yaratıyor.

SST'deki seçkin konuşmacılar arasında ünlü tasarımcılar, kaptanlar, üreticiler, mimarlar ve yat sahipleri yer alıyor. Süperyat sektörüne ilişkin derinlemesine, uzman görüşler sunacak isimler şöyle:

Adviye Bergemann (AIDA Tours)

Antonio Romano (Hot Lab)

Begüm Doğulu (Begüm Yachts)

Berkay Yılmaz (Bilgin Yachts)

Craig Barnett (Triton Submarines)

David Seal (Yachts for Sale)

Güneş Aysun (TYBA)

James Jaffa (Jaffa & Co)

Jeremy Roche (Denison Yachting)

Jonny Horsfield (H2 Design)

Kıvanç Nart (AK Yachts)

Malcolm Jacotine (Unlimited Captain)

Murat Bekiroğlu (Yacht Owner & YATED)

Patrik van Sydow (Turquoise Yachts)

Sinan Özer (Aegean Yachts)

Begüm Yachting ve Van Ossannen Naval Architects’in sponsorluğunu üstlendiği Süperyat Zirvesi Türkiye 2023, sektörün kalıcı ilişkiler kurma hedefinin önemli bir parçası olacak. Detaylı bilgi için superyachtsummitturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.