Oris Aquis Date Upcycle


Oris, Aquis Date Upcycle’ı piyasaya sundu.

Oris, yüksek performanslı dalgıç saatinin bir versiyonu olan ve geri dönüştürülmüş pet plastiğinden yapılan renkli kadranıyla Aquis Date Upcycle’ı piyasaya sundu.

Plastiğin geri dönüştürülerek lüks saatçilik sanatının bir parçası olarak ileri taşınmak istenmesinin yanı sıra marka, bu modeliyle dünya çapında herkesi temizlik günlerine katılmaları için teşvik etmeyi amaçlıyor.

    

Aquis Date Upcycle, her ikisi de geri dönüştürülmüş okyanus plastiğinden oluşan kadrana sahip 41.5 veya 36.5 milimetre kasasıyla tercih edilebiliyor.

Plastik geri dönüştürme prosedürü ile rasgele modeller üretildiği için hiçbir kadran aynı değil. Hepsinin paslanmaz çelik kasası ve çizilmeye dayanıklı gri seramik girişli kendi etrafında dönen tek yönlü bezeli var. Aynı zamanda uzatmalı klips sistemiyle ayarlanan paslanmaz çelikten metal bileziği, tepe korumaları, vidalanmış kurma kolu ve İsviçre yapımı otomatik mekanik mekanizması mevcut. Her bir saat, iklim nötr statüleri çerçevesinde sürdürdükleri pek çok yenilikten biri olan sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir kağıttan yapılmış gri sunum kutusu içinde geliyor.

www.sarksaat.com