Ödüllü Bella


YYachts'ın 29,77 metrelik teknesi Bella, n The Design&Innovation Awards’ta üstün dış tasarıma sahip yelkenliler kategorisinde ödüle layık görüldü.

Cortina d'Ampezzo'da düzenlenen Superyacht Design Festival (Süperyat Tasarım Festivali) kapsamında gerçekleştirilen The Design&Innovation Awards’ta (Tasarım ve Yenilik Ödülleri) YYachts'ın 29,77 metrelik teknesi Bella, üstün dış tasarıma sahip yelkenliler kategorisinde ödüle layık görüldü. Böylelikle YYachts, Bella'nın 2016'dan bu yana aldığı beşinci ödülünü de başarı listesine yazmış oldu. Markanın amiral gemisi olarak konumlanan Bella, YYatchs’ın dört Y9 modelinden biri.

Diğer modellerinde olduğu gibi Y9 da sipariş aşamasında her alanı kişiye özel olarak tasarlanabilen modüler şekilde üretiliyor. Yerleşim planı beş farklı şekilde değiştirilebiliyor ve iç tasarımına ait renk, döşeme ve materyalleri isteğe göre düzenlenebiliyor. İskandinav tarzına sahip olan Bella’nın iç tasarımında kullanılan ana malzeme ise meşe. 360 derece bakış açısı sunan pencereleri sayesinde tamamen aydınlık, keyifli ve dinlendirici bir ortam sunan Y9’ların, yemek alanında rahatlıkla sekiz kişi ağırlanabiliyor.

www.yyachts.de