Garmin GPSMAP X3


Parlak, kullanımı kolay, güneş ışığında okunabilen ekranlar, her açıdan keskin görünürlük için daha fazla piksel içeriyor.

Önceki nesil GPSMAP’lerden daha fazla piksel ve daha fazla güç özellikleriyle ayrılan dokunmatik ekranlar, tarama sonar yetenekleri için sorunsuz ağ entegrasyonu sunuyor. Yüksek çözünürlüklü tarama sonar sistemi için dahili destek veriyor, kara kutu gerektirmiyor. Panoptix sonarları destekliyor. Yüksek detaylı harita ve kartografya ile donatılmış Navionics verisi ve Auto Guidance teknolojisine sahip.

  

İnce ekran kenarlıkları, daha geniş bir gösterge paneli konfigürasyonlarıyla uyumlu.

  

NMEA 2000 ve NMEA 0183 ağ bağlantısı ve Garmin Marine Network aracılığıyla sonar, otopilot, radar, kameralar ve multimedya oynatma işlevlerini yönetebiliyor.

OneHelm özelliğini kullanarak chartplotter ekranından birçok üçüncü parti cihaza bağlanarak teknenin tam kontrolünü sağlamak mümkün.

Kablosuz ağ ile OneChart erişimi, akıllı bildirimler, yazılım güncellemeleri yapılabiliyor; daha fazlası için ActiveCaptain3 ile eşleştirmesi gerekiyor.

Entegre edilmiş ANT teknoloji desteği uyumlu quatix marine saati, gWind Wireless 2 transducer ve GNX Wind Marine cihazları ile kablosuz uzaktan kontrol edilebiliyor.

  

Dahili Garmin SaitAssist, hayali çizgi, yarış özellikleri, akıntı yönü, rüzgâr bilgisi ve daha fazlasını içeriyor. ChartPlotter ekranından motorun tam kontrolü için force trolling motoruyla uyum gösteriyor, ara noktaları takip edebiyor.

www.baytekin.com.tr