DJI'ın yeni ikilisi: DJI Mini 2 ve DJI Mini SE


DJI, drone kullanıcılarını yeni serisi olan; DJI Mini 2 ve Mini SE serisi ile tanıştırdı.

DJI Mini 2, kompakt ve fonksiyonel yapısı, hafif ve taşınabilir bir gövdesi ve sezgisel özellikleri sayesinde istenilen her an ve her yerde kolayca çekim imkânı sağlıyor. 4K video kalitesi, 29-38kph rüzgarlara dayanabilme, maksimum 4.000 metre yükseklikte havalanabilme, eve akıllı dönüş, otomatik kalkış ve hassas gezinme özelliklerine de sahip.

DJ Mini SE ise; 249 gram daha az hafifliğiyle, ortalama bir akıllı telefon kadar kullanışlı. DJI Fly uygulamasıyla entegre çalışan DJI Mini SE, basitleştirilmiş bir uçuş deneyimi ve sinematik görüntüler sağlıyor. Pervaneleri tamamen koruyan ve uçuş güvenliğini artıran opsiyonel 360° Pervane Koruması ile birlikte kullanılabilen Mini SE, gidilen her yerde çantada taşınabilme kolaylığıyla rahat bir uçuş imkânı sunuyor.

DJI Türkiye Yetkili Distribütörü Karfo Karacasulu’nun Eğitim ve Pazarlama İletişimi Yöneticisi Erdem Aydın, Mini 2 ve Mini SE’yi seçmekte kararsız kalan kullanıcılar için bu iki drone’un ayırt edici yönlerini: Sadece 249 gr. ağırlığında olan Mini 2, avucunuza sığan bir mutluluk, Mini SE ise 249 gr. ağırlığıyla yanınızda taşıma özgürlüğünün yanında piyasada bulunan bütçesel anlamda en ulaşılabilir drone... Mini 2, 4K 30fps videolar çekebilen, havadan 12 megapiksellik fotoğraf çekmenizi sağlarken, tek bir pille 31 dakika uçuş süresi ile istediğiniz videoları çekebilmenize imkan sağlıyor. 2.7K 30(fps) video çekebilen Mini SE 12MP çözünürlüğünde fotoğraflar üretebiliyor ve 30 dakikalık uçuş süresine sahip.” sözleriyle ifade etti.

www.dji.com