Columbia Hatana Max Outdry & OutDry Extreme Mesh Hooded Shell


Columbia, Hatana Max Outdry ayakkabı ve OutDry Extreme Mesh Hooded Shell yağmurluğu yeni sezonda doğa tutkunları ile buluşturuyor.

Hatana Max Outdry ayakkabı

Hatana Max Outdry ayakkabı, çok yönlü bir kullanım sunma amacıyla; yürüyüş, koşu ve tırmanma sporları için tasarlandı. Olası darbelerin etkisini en aza indiren Techlite+ orta taban, doğal bir orta taban kavraması sunan Navic Fit ve üst düzey zemin tutuşu sağlayan Adapt Trax dış taban ile doğada vakit geçirmeyi sevenler için konfor sunuyor. Aynı zamanda su geçirmez yapısı sayesinde su kenarlarında yapılacak spor ve eğlence aktiviteleri için de ideal. 

OutDry Extreme Mesh Hooded Shell yağmurluk
OutDry Extreme Mesh Hooded Shell yağmurluğun özel kumaşı hem dışta hem içte kuru bir kullanım sağlıyor. Dış katmanı su girişini engellerken iç katmanı ise yeni, özel file dokusu ile cildin uzun süre boyunca nefes alabilmesini destekliyor. Macera severlerin favorisi olacak bu yağmurluk; aşınmaya dayanıklı çene koruması, sızdırmazlık bandı, entegre kapüşon siperliği ve ayarlanabilir kapüşon sistemi ile çok yönlü özellikler sunarak, konforlu bir kullanım sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra birden fazla fermuarlı cep, ekipmanınızı güvenli bir şekilde saklamanıza, kordonlu etek ucu ise yağmurluğun vücudunuza uyum sağlamasını destekliyor.

www.columbia.com.tr