channel.R'dan Invincible müjdesi


Yüksek performanslı Invincible spor balıkçı teknelerinin uluslararası distribütörü olan Invincible International, Türkiye'de channel.R ile işbirliğini açıkladı.

Rıza Çağdaş Çakır tarafından yönetilen ve uzun menzilli okyanus aşırı teknelerden yelkenli teknelere, süperyatlara çok sayıda üst sınıf tekne markasını bünyesinde barındıran channel.R, Invincible ile ürün yelpazesini bir adım öteye taşıyor.
 

channel.R'ın kurucusu Rıza Çağdaş Çakır, bu işbirliği ile ilgili şu ifadelerde bulundu: "Invincible gibi birinci sınıf bir markayla işbirliği yapmak heyecan verici. Invincible International CEO'su Ian Birdsall ile uzun süredir devam eden ikili ilişkimiz sayesinde de mükemmel bir uyum sağladık. Tekne üreticisi kimliğimiz ve tecrübemiz ile, Invincible teknelerinin denizle uyumunu ve kaliteli işçiliğini uzun zamandır takip ediyorduk. Teknelerin seyir ve deniz tutma yeteneği gerçekten eşsiz. Türkiye, üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke. Müşterilerimizin birçoğu balıkçılık ile yakından ilgili. Bu hobilerinden alacakları keyfi, portföyümüzde yer alan
üstün performanslı Invincible ile daha da üst seviyelere taşıyabilecekler. Ayrıca channel.R’ın süperyat sahibi müşterileri için de Invincible eşsiz bir servis botu olacak. Stabil yapısı, dev yakıt tankı ve yüksek hızlı uzun menzili yeni yerler keşfetmeniz için hayatınızda çok daha geniş bir alan açacak.”

 
Invincible ve channel.R, işbirliğini iki prestijli etkinlik olan; 3-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen TYBA (Türkiye Yat ve
Brokerlar Birliği) Yacht Charter Show'da duyurmasının ardından 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Tuna Masters etkinliği ile de yeni bir buluşma yaşatacak. Invincible International CEO'su Ian Birdsall, "Invincible teknelerini Göcek'in seçkin tekne tutkunlarına tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Invincible markası, performans ve zanaatın zirvesini temsil ediyor. Eminim ki channel.R müşterileriyle de bu zirveye yaraşır çok güçlü bir uyum yakalayacaktır" dedi.

 
Invincible tekneleri ile ilgili daha fazla bilgi için www.channelr.com adresini ziyaret edebilir, +90 252 645 24 68 numaralı telefondan ve info@channelr.com adresinden channel.R'a ulaşabilirsiniz.