Popüler Konular : En mavi festival ‘Cu... | Eylül navigasyon... | 'Cup'ışalım mı? Deni... | En yaşlı devrialemci... |
Beneteau Sailing Fest
Naviga
18.07.2018
A | a
Beneteau Sailing Fest

Beneteau’nun Türkiye distribütörü Tezmarin, 27-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında D-Marin Turgutreis’in ev sahipliğinde yepyeni bir festivale imza atıyor.  Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Beneteau Sailing Fest’e sadece 65 adet Beneteau yelkenli katılabilecek. D-Marin Turgutreis’te üç gün boyunca marinanın içinde dört ayrı mekanda, üç farklı dalda, yedi farklı etkinlik gerçekleşecek olan festivalde, akşamları da hareket hız kesmeden devam edecek.
 
Beneteau Sailing Fest27 Temmuz Cuma akşamı D-Marin Turgutreis’te skipper toplantısı ile başlayacak. 28 Temmuz Cumartesi günü sabah kahvaltısında buluşacak ekipler daha sonra birlikte yelken açıp, akşamüzeri sürpriz hediye çekilişlerinin olduğu ‘Mixology Party’de, Number One Türk FM DJ’lerinin en iyi ve en yeni müzikleri ile geç saatlere kadar eğlenmeye devam edecek. Katılımcılar, 29 Temmuz Pazar günü yine kahvaltı sonrası yelken seyrine çıkacak ve gün sonunda ödül törenin yapılacağı Tezmarin Party’de, Number One Türk FM DJ’leri ile final akşamı yapılacak. Üç gün boyunca sürecek festival, SUP Yoga, SUP ve RIB (şişme bot) eğitimleri ve yarışlarıyla yelkenin yanında, karada da yelken severlere keyifli dakikalar yaşatacak.
 
Sadece Beneteau sahiplerine özel olan festival; Naviga, Honda Türkiye, Burgan Leasing, Burgan Bank, Columbia, Hugo Boss, Number One Türk FM, Bodrum Amerikan Hastanesi, Haute Board, Atelier Rebul, Bioderma ve Rebel Beans destekleriyle gerçekleşiyor.
 
Siz de bu keyifli hafta sonuna katılmak için Beneteau Sailing Fest’te şimdiden yerinizi ayırtın.
Detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için: 0212 256 4222 / info@tezmarin.com
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

01 Ağustos Fırtına

05 Ağustos Fırtına (3 gün)

12 Ağustos Fırtına

14 Ağustos Fırtına (3 gün)

19 Ağustos Leyleklerin Dönüşü

22 Ağustos Çaylak

31 Ağustos Mircan

 

TAKVİM
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri