Popüler Konular : Ocak sayısı bayilerd... | Kış koruması... |
AirBnb’den ada kiralamaya ne dersiniz?
Naviga
10.03.2016
A | a
AirBnb’den ada kiralamaya ne dersiniz?

AirBnb’den ada kiralamaya ne dersiniz?

Son zamanlarda seyahat tutkunlarının gözde sitesi olan AirBnb’den ev kiralamak yerine ada kiralamaya ne dersiniz. İşte siteden kiralanabilecek 8 muhteşem ada üstelik gecelik 63 dolar’dan başlayan fiyatlarla!


1. Popa Adası, Panama
Çevre dostu beş bungalov sahip bu ada resifle çevrili. Bocas del Toro Takımadaları arasında yer alıyor ve fiyatlar 160 dolardan başlıyor. 


2. El Nido, Filipinler
Palawan yakınındaki Sulu Denizi’nde yer alan ada, beyaz kumlar ve Hindistan cevizi ağaçları hatta küçük bir yağmur ormanı vaat ediyor. Sahilde masaj, bot gezisi gibi seçenekler de sunuluyor, gecelik 381 dolar. 


3. Vesteroy, Osfold, Norveç 
Norveç’İn en güneşli günlerinin yaşandığı ifade edilen Hvaler Takımadaları’ndan biri olan Vesteroy’u seçenlere tekne de veriliyor. Dolayısıyla komşu adaları gezmek, balık tutmak, kayalıklardan suya dalmak gibi tatil hayallerine uygun. Küçük kulübenin hizmetleri arasında internet ya da şebeke suyu yok ama kapıyı açınca karşınızda İskandinavya’nın eşsiz doğası var. Geceliği 120 dolar. 


4. Port Villa, Shefa, Vanuatu
89 dönümlük Güney Pasifik adacığında su sporları adına her şey var! Şnorkel ya da yüzme saatinize deniz kaplumbağaları eşlik edebilir ya da sıkılırsanız paddle ya da kanoya atlayabilirsiniz. Acıkınca tarladan taze toplanmış ürünlerle hazırlanan yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz. 6 çift kişilik odanın olduğu mekanda fiyatlar gecelik 1.500 dolar. 


5. İlha Grande, Brezilya
Bir fiyatına iki ada! İtalyan tarzı dört yatak odalı evden bambu bir köprüyle ulaşılan küçük adacıkta iki yatak odalı olan bir ev daha var. Portogalo Limanı’ndan botla 15 dakikada ulaşılan adada yerel istridye çiftliğini gezebilir, adanın çevresinde bir kano turuyla turkuaz rengi sulara doyabilirsiniz. Gecelik 971 dolardan başlayan fiyatlarla...


6. Bird Adası, Belize
Keşke balık olarak dünyaya gelseydim diyenlerin adası burası! Resifin içinde ve koruma altındaki sularla çevrili ada dalış meraklıları için ideal. Issız ada atmosferinin yanında kablosuz internet hatta televizyon bile var. Gecelik 295 dolar. 


7. Cavinti, Filipinler
Lumot Gölü’ndeki bu yemyeşil adada tek yatak odalı bir bungalov bulunuyor. Lüks arayanlar için uygun değil, internet ya da jeneratörün sağladığı elektrikten vazgeçerseniz sessizlik, temiz dağ havası ve huzurun bedeli gecelik 63 dolar. 


8. Placencia, Belize

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki South Water Caye Deniz Rezervi’nin bir parçası olan ada, ‘doğa yürüyüşü’ ile ulaşılabileceğiniz restoran ve bar mevcut. Teknesiyle gelenlerle sosyalleşebileceğiniz bu mekan dışında ada size ait; geceliği 225 dolar. 
Kaynak: www.islands.com
Fotoğraflar: www.airbnb.com
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

02 Ocak Fırtına (3 gün)

05 Ocak Zemheri

14 Ocak Karakancalos (3 gün)

17 Ocak Fırtına

24 Ocak Fırtına

27 Ocak Kışın Şiddeti

28 Ocak Ayandon

29 Ocak St. Anthony

30 Ocak Zemheri Sonu

31 Ocak Balık Fırtınası

TAKVİM
26
OCAK
EAYK-Çeşme Marina 2019 Kış Trofesi I. Ayak
Yer:
Tarih:26 Ocak-27 Ocak
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri