Popüler Konular : Nişantaşı’nda yeni b... | MYK - MASS Kardeşlik... | Büyük Usta’yı anıyor... | Haziran sayısı bayii... |
Yeni yıl sepeti
Naviga
7.12.2015
A | a
Yeni yıl sepeti

La Misura

Markanın isim ve sevgi sözcükleri ile işlenen gömlek, takım elbise veya tek ceket kumaşları kişiye özel hale getirilebiliyor. İsim işlemeli deri ürünlerin yanı sıra özel hazırlanan kazak, kravat, papyon ve kol düğmelerinden oluşan hediye setleri de hediye kartları ile birlikte sunuluyor. Kravatın fiyatı 170 TL.
www.lamisura.com.tr


 

Dahon-Vitesse D8

Dahon’un alüminyum Vitesse kadrosu NEOS 8 vitesli çekiş sistemi ile donatılmış. Yüksek kaliteli Vitesse D8, 11,2 kilogram ağırlığında ve hızlı katlanıyor.
Fiyatı 545 euro.
aslibisiklet.com

 
 

Knots of Love

House of DIV’in ‘Knots of Love’ koleksiyonda kropi, izbarço ve camadan gibi denizcilik bağları kullanılmış. Markanın mücevher, moda ve ev tasarımlarının tamamını Fulya Polat Tower 415 no’lu showroom’unda, Beymen ve Edwards mağazaları ile alwaysfashion.com, 365ist.com, lidyana.com adreslerinde de seçili ürünlerini bulabilirsiniz.
www.houseofdiv.com
 
 

Liebherr Zkes 453 Humidor

Hassas ısı ayarı, ayarlanabilir ve sabit kalan nem oranına sahip bir ortam sunan puro dolabında purolar tek olduğu gibi, kutularının içinde de saklanabiliyor. Dokunmatik kumanda tablosu üzerinden hassas elektronik kumanda 16°C ile 20°C arasında; hava nemi ihtiyaca göre   %68 -  %75 arasında ayarlanabiliyor. Kapı ve ısı alarmı mevcut. Fiyatı 3.356 euro.
www.vektorevaletleri.com

Hasbro Amiral Battı 

Genç amiraller hedef alanında düşman gemilerinin izini sürüyor, koordinatları belirleyip atışını yapıyor. Rakibinin filosunu ilk batıran oyunu kazanıyor. Amiral Battı, taşınabilir oyun üniteleriyle istenilen yerde oynanabiliyor. Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 69,90 TL.
http://www.hasbro.com/tr-tr

Daha fazla hediye önerisi Naviga'nın aralık sayısında...

 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

04 Mayıs Çiçek Fırtınası

10 Mayıs Doğu Rüzgârları

16 Mayıs Filiz Kıran Fırtınası

19 Mayıs Kakulya Fırtınası (3 gün)

23 Mayıs Ülker Fırtınası

30 Mayıs Kabak Meltemi (2 gün)

TAKVİM
25
HAZİRAN
BAYK Trio Trofe IV. Ayak
Yer:Bodrum
Tarih:
25
HAZİRAN
TAYK-FARR 40-MAT 1010 Şampiyonası
Yer:Caddebostan/İstanbul
Tarih:25 Mayıs-27 Mayıs
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri