Popüler Konular : Kartal istimbotu res... | Sabah kurs, öğleden ... | #gokovahepimizin #gö... | Okyanusta soluk solu... | Aralık sayısı bayile... |
Prestige 550 - Karina
Naviga
28.07.2015
A | a
Prestige 550 - Karina

Ferahfeza yaşam alanları, dengeli gövdesi ve iç tasarımındaki akılcı çözümlerle arz-ı endam eden yeni Prestige 550, içinde süprizler barındıran bir model.

Bu aşk bana XLarge

Prestige’in dumanı üstünde modeli 550, üreticisinin tabiriyle ‘XXL boy’ flybridge’iyle tüm bakışları üstüne topluyor. “Farkı sadece flybridge’le mi kalıyor?” diye soruyorsanız yanıtımız “Hayır” olacak. Özel girişe sahip ana kamara, ayrı tuvalet ve duşlu konforlu kaptan kamarası, giyinme odası ve 360˚ panoramik manzaraya sahip salon da Prestige 550’yi benzerlerinden farklı kılıyor. İç tasarımındaki çağdaş yaklaşım zekice ayrıntılar içeriyor. Örneğin kıç tarafta konumlandırılan mutfaktan kokpite doğrudan çıkış, flybridge b.lümüne de servis yapma kolaylığı ve havuzluk ile salon arasındaki ü. adet farklı yöne açılabilen aynalı kapı kanatları. Başaltında ve vasatta tüm ene yayılan iki kamarada çift kişilik ada yatak var. Başaltındaki yatak, makas sistemiyle ikiye ayrılabiliyor. İkisinin arasında, iskelede de iki tek kişilik yatak yer alıyor. Bir kamara da kıçta, motor dairesinin arkasında konumlandırılmış. Mürettebat kamarası da dahil tümü kendine ait duş ve tuvalete sahip. Konfor dünyası Prestige 550’nin etkili gövde tasarımı Jerne Jakopin işbirliğiyle yapılmış. Motor performansını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan V şeklindeki konik yapı Zeus Pod ile donatılırken gü.lü 2XCummins QSC 600 motorlarla birleştirilmiş. Bu sayede 31 knot azami hıza ulaşıyor. Seyir sürati ise 24 knot. 280 deniz mili menzile sahip tekne saatte 193 litre yakıt harcıyor. Yakıt kapasitesi, 2.200, su kapasitesi 800 litre. Joystick kontrolü zorlu manevraları kolaylaştırıyor. Daha düşük ses ve titreşim misafirlere daha fazla konfor sağlarken entegre elektronik flap’ler dengeyi artırıyor, yakıt verimliliği sağlıyor. Güverte planı ve geniş yan geçişler, başüstündeki rahat güneşlenme alanı ile başüstü bimini, büyük hidrolik yüzme platformu ve geniş kıç havuzluk alanı teknede hayatı kolaylaştıran unsurlar.

Teknik özellikler
Tam boy: 17,92 metre
En: 4,79 metre
Ağırlık: 24,10 ton (dolu)
www.karina.com.tr
Etiketler :
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

03 Aralık Fırtına

06 Aralık Kuzey Rüzgârları

10 Aralık Karakış (Kıran Geçiren)

16 Aralık Fırtına

18 Aralık Zemheri (Gün Dönümü)

19 Aralık Zemheri (Gün Dönümü)

28 Aralık Şiddetli Rüzgâr (2 gün)

TAKVİM
15
ARALIK
TAYK-Sonbahar Kupası III
Yer:İstanbul
Tarih:15 Aralık
15
ARALIK
AYK-EAYK Çeşme Marina Kupası (2018 Güz Trofesi 3. Ayak)
Yer:
Tarih:15 Aralık - 16 Aralık
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri