Popüler Konular : Bodrum deniz festiva... | Teknenizi fırtınaya ... | Güneş paneli hakkınd... | 70 knot fırtınada ca... | Pendik'te buluşalım... | Ekim Navigasyon... |
Targa 48 Open - Fairline
Naviga
28.07.2015
A | a
Targa 48 Open - Fairline


Cannes Boat Show'da dünya tanıtımı yapılacak Fairline Targa 48 Open, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu dünyada gökyüzüyle ilişkilerizin sınırlarını çiziceksiniz.


Yıldızların altında Elektrikli sistemle açılır tavana sahip Fairline Targa 48 Open’ın güneşlenme alanı oldukça cömert. Sırtını kokpitteki oturma grubuna veren güneşlenme minderlerinde ısınanlar yüzme platformundan serin sulara atlıyor. Farklı bir grup baş taraftaki minderlerde keyif çatıyor, bu sırada kuzineden nefis kokular yükseliyor. Fairline Targa 48 Open’da herkes farklı bir köşede kendi tatilini yapabiliyor, yemek vakti geldiğinde kokpitte ya da salondaki geniş oturma grubunda buluşup kadeh kaldırabiliyor. Kıç taraftaki ana kamara giyinme b.lümü ve banyo ile tekne sahibine, baş taraftaki kamara ise misafirlere ayrılmış. Ana kamarada istenirse yatağa d.nüştürülebilen bir kanepe de konumlandırılabiliyor. Geniş camlarla aydınlık ve davetkâr bir ortam yaratılmış. Misafir kamarasındaki iki tek kişilik yatak, birleştirilerek çift kişilik olabiliyor. Salondaki oturma grubu da ü.üncü kamara olarak yerleşim planına eklenebiliyor. Fairline Targa 48 Open tekne sahibinin taleplerine göre şekilleniyor. Hafif sürat botları için dâhili garajın yanı sıra hidrolik pasarella ve sualtına indirilebilen yüzme platformu da eklenebilen teknolojik donanımlardan. Teknenin yaratıcı şeflerinin aradığı her şeyi bir araya getiren mutfakta buzdolabı/dondurucu ve kiler bulunuyor. Salon camları sayesinde ‘iç mekan’ hissi yaratmayacak kadar aydınlık ve ferah. Joystickle kumanda edilebilen 2X435 mhp Volvo Penta IPS600 D6-435 dizel motorlarıyla yapılan deneme seyirlerinin sonuçları, teknenin hafif olması için ter döken tasarım ekibinin çabalarının karşılığını vermiş. Fairline Targa 48 Open’da performans kaygısı taşımazsınız.

Fairline Targa 48 Open’ın teknik özellikleri
Tam boy: 14,73 metre
En: 4,33 metre
Ağırlık: 13 ton
Yakıt kapasitesi: 1.350 litre
Su kapasitesi: 440 litre
www.fairline.com/tr

Etiketler :
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

03 Ekim Kuş Geçimi

04 Ekim Koç Katımı

14 Ekim Meryem Ana

18 Ekim Kırlangıç

21 Ekim Bağ Bozumu

27 Ekim Balık (3 gün)

TAKVİM
19
EKİM
TAYK-FARR 40-MAT 1010 Kupası
Yer:Caddebostan/İstanbul
Tarih:19 Ekim-21 Ekim
20
EKİM
BAYK Güz Trofesi 1. Ayak
Yer:Bodrum
Tarih: 20 Ekim-21 Ekim
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri