Popüler Konular : Okyanusların onurlu ... | Koyuma da ağacıma da... | Marmaris'te hafta kö... | Kasım navigasyon... | ‘Büyük şehir’ felake... | Okyanusların onurlu ... |
Jeanneau Velasco 43
Naviga
3.06.2015
A | a


Adını dünyanın en eski dillerinden biri olan Baskça'dan alan 'Kuzgun' anlamındaki Jeanneau'nun yeni modeli Velasco 43, ödül aldığı Düsseldorf'tan hemen sonra İstanbul'da podyuma çıkıyor.
 
CNR Avrasya Boat Show’un ödüllü güzellerinden Jeanneau Velasco 43, Karina Yatçılık standında misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Paris ve Düsseldorf’tan sonra Türkiye’de ilk kez Bu bir ilandır. Sil baştan sahneye çıkacak olan yat, Düsseldorf Boat Show’da ‘45 feet’e kadar motoryat’ kategorisinde ‘Avrupa’da Yılın Teknesi’ ödülüne layık görüldü. Jeanneau Velasco 43, serinin ilk modeli. İlham kaynağı ise süperyatlar. Durum böyle olunca üzerindekilere, daha küçük boyda süperyat konforu sunuyor. Teknenin en dikkat çekici b.lümlerinden biri geniş flybridge’i. Geniş oturma grubu, güneşlenme minderleri ve küçük mutfağıyla konuklarına bambaşka bir dünya sunan teknenin pruvasındaki geniş güneşlenme minderlerini de unutmamak lazım.
 
Salonda ise U şeklindeki oturma grubu ve mutfak sizleri karşılıyor. Başaltındaki ana kamarada çift kişilik ada yatak yer alıyor. İki tek kişilik yatağın bulunduğu diğer kamara ise sancakta konumlandırılmış. Her iki kamaranın da kendine ait duş-tuvaleti var. Özetle, geniş salon ve havuzluğa sahip Velasco 43, misafirlerine .zgürlüğün kapılarını ardına kadar açıyor. Dilediğinizce hareket edebilir, denizin tadına varabilirsiniz. Hangisini isterseniz emrinize amade. Velasco 43, iki adet 380 beygirlik Cummins motorları ile kendinden bekleneni fazlasıyla veriyor. Şaftlı motorun, joystick ile birleşimi ise teknenin hem seyir halinde, hem de manevralarda kolay bir kullanım sunmasına olanak tanıyor. Yakıt kapasitesi 1.200, su kapasitesi ise 400 litre olan Velasco 43, güçlü ve karakteristik bir dış görünüme sahipken, modern iç tasarımı ile dikkatleri çekiyor. Ve Tony Castro imzalı ezber bozan tasarımıyla her şeyi yeni baştan yazıyor.
 
Teknik özellikler:
Tam boy: 13,70 metre
En: 4,13 metre
Ağırlık: 10,10 ton
www.karinayatcilik.com
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

06 Kasım Kuş Geçimi

07 Kasım Kasım Fırtınası

12 Kasım Lodos

16 Kasım Koç Katımı (3 gün)

23 Kasım Güney Rüzgârları

28 Kasım Ülker Dönümü

TAKVİM
25
KASIM
TAYK-Sonbahar Kupası II
Yer:Caddebostan
Tarih:25 Kasım
25
KASIM
İzmir Sonbahar Trofesi 4. Ayak Yarışları
Yer:Çeşme Marina
Tarih:25 Kasım-26 Kasım
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri