Popüler Konular : Nişantaşı’nda yeni b... | MYK - MASS Kardeşlik... | Büyük Usta’yı anıyor... | Haziran sayısı bayii... | Formula 350 Sun Spor... |
Sessa C68
Naviga
3.06.2015
A | a


İtalyan tasarımının cazibesi, şımartan ayrıntılar ve hepsinden önemlisi ana kamaranın beklentinin çok üzerindeki lüks anlayışı 21 metrelik C68’i Sessa’nın ‘amiral gemisi’ sıfatını güçlendiriyor.

Geniş yüzme platformundan girilen Sessa C68’de güneşlenme alanına dönüşen kıç oturma grubu, şık tik masası, ızgarası konukları farklı bir hayata adım attığını hissettirecek ilk özellikler. Baş güvertedeki güneşlenme alanı ise benzerlerinden farklı bir keyif vahası sunarak teknenin her feet’inin ayrı bir dünya olduğunu gösteriyor. Elektrikli sistemle kapanan gölgeliğin altındaki alanın rahatlığı ve hemen önündeki iki güneşlenme koltuğunun seyir halinde bile sunduğu ergonomi, C68’in unutulmaz detaylarından biri.Kişiye özel tasarlanabilen iç mekansa renklerin, kumaşların ve ahşabın uyumu bakımından dört versiyonla sunuluyor. Ink versiyonu modern tasarımı, Cocoa versiyonu deri ve kahverenginin lüks tarzını, Vintage versiyonu cilalı ahşabın sıcaklığını ve Ivory versiyonu ise yumuşak renkler ile rahatlığı vurguluyor. Her birinin ortak noktası ise alanın doğru kullanımı ve ışığın mekandaki hakimiyeti.Üç ya da dört kamara seçenekleriyle sunulan teknede, ana güvertede bar olup olmaması ya da mutfağın alt veya ana güverte olması tekne sahibinin seçimi. Ancak her durumda iki kişilik kumanda mahalli ve karşısında biçimine tekne sahibinin karar vereceği bir masa-oturma grubu var. Sessa C68 en büyük kozunu ise ana kamarada oynuyor. Neredeyse teknenin boylu boyunca uzanan cam yüzeyin üzerindeki lumbozlar açılabiliyor. Ink versiyonunda, bu geniş pencerelerin önünde konumlandırılan iki geniş lavabo, uyanır uyanmaz denizi görmek için düşünülmüş. Cam kapılı duş kabini ile farklı banyo düzeni ise modern tasarım ile rahatlığını birleştiriyor.2X1200-1700 HP Volvo Penta IPS motorlarıyla 31-37 knot hıza sahip olan Sessa C68’in 3.200 litre yakıt, 1.000 litre su kapasitesi var.

Teknik özellikler:
Tam boy: 21,04 metre
En: 5,07 metre
Ağırtlık: 30 ton
www.triodeniz.com
 
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

04 Mayıs Çiçek Fırtınası

10 Mayıs Doğu Rüzgârları

16 Mayıs Filiz Kıran Fırtınası

19 Mayıs Kakulya Fırtınası (3 gün)

23 Mayıs Ülker Fırtınası

30 Mayıs Kabak Meltemi (2 gün)

TAKVİM
25
HAZİRAN
BAYK Trio Trofe IV. Ayak
Yer:Bodrum
Tarih:
25
HAZİRAN
TAYK-FARR 40-MAT 1010 Şampiyonası
Yer:Caddebostan/İstanbul
Tarih:25 Mayıs-27 Mayıs
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri